Tablica BO

W jaki sposób możesz zapoznać się ze zgłoszonymi propozycjami zadań do budżetu obywatelskiego? Możesz, na przykład, przejrzeć listy opublikowane na stronie Urzędu Miasta Łodzi. Znajdziesz tam wszystkie zadania uporządkowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń, możesz także dowiedzieć się czy przeszły one ostatni etap weryfikacji i jak zostały zaopiniowane przez Doraźną Komisję ds. Budżetu obywatelskiego.

Jest też inne, zupełnie nowe rozwiązanie! By ułatwić Ci przeglądanie propozycji zadań studenci Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ: Dominik Nowak i Bartłomiej Urbański przy współpracy z Urzędem Miasta Łodzi stworzyli specjalną aplikację. Tablica BO pozwoli Ci nie tylko przejrzeć listy wniosków – dzięki niej sprawdzisz, jakie pomysły zostały zgłoszone w Twojej dzielnicy, lub osiedlu, możesz zobaczyć, które z nich dotyczą, na przykład, zieleni miejskiej, które infrastruktury rowerowej, komunikacji miejskiej. A to nie wszystko. Tablica pozwala na dialog między autorami poszczególnych zadań a mieszkańcami i mieszkankami – jeżeli masz wątpliwości dotyczące któregoś projektu, zadaj pytanie!

Jeżeli jesteś autorem lub autorką propozycji zadania, na twojej skrzynce e-mail powinna pojawić się wiadomość dotycząca tablicy. Ponieważ wiesz najlepiej, czego dotyczy Twój wniosek, w ramach stworzonej aplikacji masz możliwość odpowiedzi na pytania, umieszczenia dodatkowych informacji i opisów. Warto skorzystać – Tablica BO jest być może jednym ze sposobów promocji Twojego pomysłu. Jeżeli informacja na temat aplikacji do Ciebie nie trafiła, sprawdź spam, lub skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!


SKORZYSTAJ Z APLIKACJI TABLICA BO


 

Tablica BO jest obecnie w wersji BETA – jeżeli zauważysz błąd, uznasz, że czegoś brakuje, coś można by rozwiązać inaczej daj nam znać! Postaramy się wprowadzić zmiany. Aplikacja została stworzona by pomóc mieszkańcom i mieszkankom Łodzi – razem możemy uczynić ją jeszcze bardziej efektywną i skuteczną.

Powrót do strony głównej